کیف آلبوم

کیف آلبوم

وقتی هروسیله ای ارزش مند و دوست داشتنی رو که تهیه میکنیم براشون یه کاور یا چیزی که پوشش بده ومانع آسیب رسیدن به وسیله بشه تهیه می کنیم واونا رو داخلش قرارمیدیم و توی کمدمون نگهداری میکنیم.

برای یکسری ازعکسایی که داریم همین قانون وجود داره و بعدازاینکه ماچاپ عکسامونو انجام دادیم وهرچند تعدادشون زیاد یا کم باشه باید کاوریا کیف آلبوم براشون تهیه کنیم دیگه تعداد صفحات آلبوم بستگی به تعداد عکسهای شما داره که چاپ میکنید، در ادامه کامل براتون توضیح دادم.

 

جنس کیف آلبوم

گونه های مختلفی داره که جنسشون از آلومینیوم گرفته تا چرم و پارچه که موقع خرید بسته به میل وانتخاب شما هستش که کدوم رو انتخاب کنین.

یکی از با ارزشترین محصول همیشگی و به یادموندنی ترین خاطره زندگیمون دوره ازدواجه که تصاویر بسیار زیادی رو ثبت و ده ها سال بعد به دوران گذشته با دیدن گالریمون سفری میکنیم

و این کار مروری به زندگی میشه حالا برا نگه داری از این خاطره ها باید تمامی عکسای با ارزشمونو توی یه صندوق به نام کیف آلبوم  اگه برا عروسی باشه چون طراحی صورت میگیره بهش میگن آلبوم ژورنال که بسیارمتفاوت و با استحکام هستن استفاده میشه.

کیف سامسونت آلبوم عروس

جنس داخلی کیف سامسونت آلبوم عروس و کیف آلبوم دیجیتال  آلومینیوم و لایه بیرونی کیف از چرم نوع یک مصنوعی و داخلی کیف از پارچه ونخ جیرساخته می شه و دارای قفل و دستگیره برا اینکه راحت بتونین حملش کنین قرار داده شده است.

 

 

برا عکس های غیرژورنال هم بصورت مختلف ساخته شده که لایه اصلی از جنس مقوا فشرده و روی مقوا رو که لایه های بیرونی و داخلی داره از کاغذ چاپ برا پوشاندنش استفاده کردن که شما می تونین نوع تصویر روی کیف رو شخصی و سفارشی درخواست بدین تا طراحی کنن.

قیمت کیف سامسونت آلبوم عروس برای آلبوم ژورنال و آلبوم دیجیتال نسبت به کیف های دیگه آلبوم عکس بیشتره و شما بخوایین هر کدوم رو جدا تهیه کنید

طبیعتا به صرفه و مقرون نیستش اما پیشنهاد ما به هموطنان و مشتریان خوبمون اینه که چاپ عکس آنلاین تهران درحالی که تمامی سفارشات مشتریان رو حدالامکان بصورت آنلاین انجام میده و شما دغدغه ای بابت تصویربرداری و آلبوم ها ندارین،

 

همزمان بعد انجام عکسبرداری چاپ عکس ژورنال رو با دستگاه های کاملا پیشرفته و اتوماتیک انجام میدیم ودر صورتی که نیاز باشه حکاکی روی شاسی ، چاپ عکس برای تابلو و حتی چاپ عکس اکلیلی که یکی از خاص ترین تصاویر توی دنیا هستش رو فوق العاده حرفه ای هم انجام میدیم وسپس بهمراه کیف آلبوم ژورنال عروس به صورت حضوری یا ارسال به محل شما تقدیمتون می کنیم.

توی مرکز چاپ عکس تهران ما حتی اگه شرایط اضطراری برا مشتریامون پیش بیاد براتون آلبوم عروس سرمجلسی یا همون آلبوم عروس فوری رو  در کمتر از بیست و چهارساعت با کیفیت عالی چاپ و ردیفش میکنیم و بیست هزار تومن فقط به هزینه شما اضافه میشه که اونم بخاطرعدم پذیرش کارمشتری هست.

با چاپ عکس فوری بریم عکس های مورد علاقه تونو خیلی سریع فقط بایک کلیک چاپ کنیم

 

بدون دیدگاه
در حال حاضر ديدگاه ها براي اين نوشته بسته شده است