آلبوم دیجیتال

چاپ عکس برای آلبوم دیجیتال

در خصوص چاپ آلبوم دیجیتال در مجموعه چاپ عکس آنلاین کشور  ، قابل توصیف است که کلیه مراحل چاپ تا تولید و صحافی آلبوم دیجیتال و چاپ عکس روی شاسی توسط افراد فوق حرفه ای و متخصص با تجربه در زمینه طراحی و صحافی انجام میپذیرد.

چاپ آلبوم توسط مدرن ترین دستگاههای چاپ عکس و با بالاترین کیفیت متریال و نور و رنگ ، با توجه به سلیقه مشتریان روی انواع کاغذ های متنوع چاپ قابل اجرا میباشد.

تنوع در زمینه آلبوم در لابراتوار کشور بینهایت زیاد میباشد ، به طوری که هر شخص با سلیقه و نظر خاص خود قادر به انتخاب نوع چاپ و صحافی و طراحی و طرح جلد در مجموعه میباشد.

تنوع در خصوص نوع جلد و متریال جلد در لابراتوار کشور به وفور قابل مشاهده میباشد.

آلبوم دیجیتال

 

 

متریال استفاده شده در تولید و صحافی آلبوم های دیجیتال بهترین و بالاترین کیفیت را دارا هستند.

از جمله کیفیت انواع پارچه های مخمل ضد آب ، انواع چرم های طبیعی و مصنوعی و زینتی و طرح دار ، انواع پاچه های اشبالت در رنگبندی های متنوع ، در تنوعی بسیار زیبا و خیره کننده در اختیار مشتریان عزیز میباشد.

مجموعه لابراتوار کشور با ارائه خدمات متنوع لیزر در خصوص انواع جلد های کریستال ، پلکسی ، حکاکی روی جلد ، تندیس ، مولتی ، پلاک و…. انتخاب آلبوم برای مشتریان عزیز را آسوده کرده است.

حکاکی روی جلد های متنوع چرم و اشبالت و مخمل جلوه بسیار خیره کننده و خاصی را به آلبوم میبخشد.

صحافی آلبوم های دیجیتال در مجموعه لابراتوار کشور با مرغوب ترین متریال از جمله لایی های گِرم بالا، چسبهای بسیار قوی و حساس ، پارچه های شکیل توسط دستگاه لایی چینی ، دستگاه ترتیب چینی و گیوتین های فوق حرفه ای انجام میگیرد.

 

آلبوم دیجیتال چاپ کشور

 

البوم های دیجیتال چیست و به چه نوع آلبومی گفته می شود ؟

آلبوم های موجود در بازار هر کدام به سبکی موجود هستند و مدل های مختلفی دارند که با گذشت زمان و تغییرودگرگونی در صنعت چاپ روش های سنتی جای خود را به روش های دیجیتال دادند .

آلبوم های زیادی با اسم های گوناگون به گوش ما رسیده است اما آلبوم ایتالیایی را شاید کمتر شنیده باشیم اما همان آلبوم دیجیتال است که بنیاد این توسط محققین صنعت چاپ در ایتالیا نهاده شد

و وارد دنیای مدرن گردید و کسب و کارهای صنعت چاپ را در زمینه آلبوم تغییر داد ، آلبوم دیجیتال همان طور که از اسمش پیداست تصاویر شما باید با دوربین های دیجیتال و سپس توسط نرم افزارهای دیجیتال طراحی وچاپ دیجیتال صورت بگیرد

و جنس این آلبوم ها با آلبوم های دیگر کاملا متفاوت است .

آلبوم های دیجیتال منحصر به یک مراسم خاص نیست و خیلی از افراد تصور می کنند که فقط برای جشن ها می باشد ولی اینگونه نیست و بسته به میل شخصی شما چاپ و تحویل به صورت آنلاین و حضوری داده می شود .

 

 

 

جنس آلبوم های دیجیتال از چیست ؟

جنس این نوع آلبوم ها به قسمت نرم و سخت تقسیم می شوند که بسته به سلیقه و هزینه ای است که مشتری درخواست دهد وازمدل های پلکس و چرمینه و … کدام نوع استفاده نماید .

جنس نرم آلبوم های دیجیتال : بیشتر در آلبوم های مجله ، فتوبوک و ژورنی استفاده می گردد و این نوع جنس لایه برداری از داخل جلد آلبوم است و ضخامت و کیفیت لایه داخلی و خارجی مشابه هستند وفقط یک لایه لمی نت برای محافظت از جلد آلبوم بکار رفته است .

جنس سخت آلبوم های دیجیتال : برای مقاومت و استقامت بیشتر در این مدل از آلبوم ها مقوا های فشرده بکار رفته و همچنین لایه های درونی و بیرونی را از بهترین اجناس با ضخامت و کیفیت بسیار بالا تهیه نموده اند .

برایطراحی روی خود جلد بسته به ایده و تصویر خاصی است که شما به طراحان می دهید و حتی می توانید رنگ و سایه ها را خودتان ارائه دهید و همکاران ما برای شما چاپ آلبوم عکس دیجیتال انجام می دهند .

 

آلبوم دیجیتال زیبا

 

آیا البوم دیجیتال فلش خور است ؟

در این مدل از آلبوم ها برخلاف نامشان فلش خور نیستند و فقط  تصاویر روی کاغذ های مخصوص منعکس وصورت می گیرد و شما از تصاویر در حالت های بسیار متنوع لذت می برید

ولی قاب عکس هایی در بازار موجود هستند که فلش خور می باشند که شما تصاویرو فیلم های خود را به فلش انتقال می دهید

و وارد پورت usb قاب عکس نموده و قاب دیجیتال را روی میز خاطرات و کاری خود قرار می دهید و روشن می کنید و تمام تصاویر و فیلم های شما را پخش می کند .

 

 

چند نوع البوم دیجیتال داریم ؟

سه نوع آلبوم دیجیتال دربازار موجود است :

البوم نرم و سخت

البوم فتوبوک

البوم رسانه ای

البوم سخت و نرم : از قوی ترین مقوا ها و پی وی سی های ضخامت دار چه در درون و چه در بیرون استفاده می شود که نسبت به دو نوع دیگر بسیار کاربردی و پر طرفدار می باشند .

البوم فتوبوک : در این مدل از آلبوم ها تصاویر تکی و مجزا و یک رو چاپ می شود و در شرایط محیطی خشک و با چسب های سریع و گرم روی کاغذ های قابل انعطاف چاپ می شود .

آلبوم رسانه ای : این نوع آلبوم ها جهت تبلیغات و اطلاع رسانی ها چاپ روی کاغذ های نرم و گلاسه ای صورت می پذیرد .

 

 

 

سایزبندی آلبوم های دیجیتال

مرکز چاپ ما در تلاش است که همیشه بهترین ها را برای شما به ارمغان آورد ، سایزبندی بسته به نوع و سایزدلخواه مشتری و ابعاد مورد نظر شما ،آلبوم را چاپ و بعد از صحافی شدن به صورت حرفه ای و تضمینی در اختیارمشتریان عزیز قرار دهد .

کاربرد آلبوم تصاویردیجیتال 

یکی از کاربردی ترین آلبوم ها برای تبلیغات ، مصرف شخصی و صنعتی می باشد.

تبلیغات : ساخت این نوع آلبوم ها توسط لابراتور ها وعکاسی از محصولات شما تصاویر زیادی تهیه می شود و طبق قرار داد با شما آلبوم های دیجیتال خاصی را برای کار شما صحافی می کند و تاثیر عالی در شغل شما دارد .

صنعتی : برای شرکت ها و برند های معروف با سایزهای مختلف آلبوم های دیجیتالی درابعاد بزرگ برای دراختیار گذاشتن محصولات خود به مشتری با بهترین نوع چاپ و صحافی و جلدسازی می شوند و شما می توانید روی میز فروش و جلسات خود قراردهید .

مصرف شخصی : ساخت انواع البوم های دیجیتال کودک و عروس و داماد یکی از پرطرف دار ترین آلبوم های موجود در بازار است که در ادامه توضیح خواهیم داد .

برای ساخت آلبوم دیجیتالی یا ژورنال مخصوص عروس و داماد فرآیندی را باید طی کرد .

مرحله اول :

تصویربرداری می باشد که شما باید طبق ساعت و قرارداد و تعدادعکس های مورد نظر به آتلیه ای که مجهز به سیستم نورپردازی و دکورهای متنوع است بروید

و سعی نمایید به مراکزی مراجعه فرمایید که از پرسنل حرفه ای در این زمینه داشته باشند ، ازطرف دیگر درصورتی که عکاس شما حرفه ای نباشد و قاب وزیبا شناسی را نشناسد و نتواند نورپردازی مخصوص آلبوم را انجام دهد

و در عوض ساختار کلی آتلیه و همچنین خود شما مهیا باشد متاسفانه کاری فوق العاده ضعیف برای چاپ و صحافی شدن ارسال می گردد ،

ساختار ظاهری شما و همچنین دکور کار به خاص و ناب بودن آلبوم شما کمک می کند و هرچه از نظر ظاهر ولباس ها خاص باشید که هستید و شکی نیست کیفیت کار بالا می رود .

مرحله دوم :

به قسمت ادیتوری و ترمیم عکس میرسیم که اگر ادیتور شما یا همان طراح حرفه ای و به سیستم دیجیتال مسلط باشد قاب بندی ، ابعاد و بعد سازی، ترمیم رنگ ها و چیدمان تصاویر که خود باز هنرمی خواهند را انجام دهد تصاویری یکتا برای شما آماده کرده است .

 

مرحله سوم :

وارد خروجی نهایی تصویر یعنی چاپ می شویم و طبیعتا همه ی ما یک بار هم که شده نامه یا برگه ای را چاپ و پرینت کرده ایم اما مدل چاپ ها با یکدیگرند کاملا متفاوت هستند

و برای ثبت و ظهورعکس های خاص خود باید از دستگاه های چاپ کاملا حرفه ای و پیشرفته استفاده کرد که در ادامه در مورد دستگاه ها توضیح خواهیم داد .

مرحله چهارم :

را باید صحافی کنیم یعنی شما نظر خود را در مورد اینکه تصاویر به چه حالت هایی در کنار یکدیگر چیدمان و نقش ببندند را اعلام می کنید

چون در این قسمت شما نمی توانید اگر از نوع و سلیقه خود پشیمان شدید آن ها را اصلاح کرد چون این حرکت و قسمت سبب ضررو زیان فراوان می شود .

مرحله چهارم که پایان کار است و قرار بر این است که آلبوم دیجیتال عروس و داماد تقدیم حضور زوجین گردد ، جلد سازی است

که در این قسمت بازهم نظر و ایده های شما مثلا رنگبندی و طرح های خاص خود را کاملا تخصصی پیاده سازی می شود و برای روی جلد در صورت نیاز از جنس خاص مورد نظرهم استفاده می شود

و گاهی وقتا وقتی طرح ها از طرف شما باشد و زمان بر روی قیمت تاثیر خواهد داشت .

 

آلبوم دیجیتال در لابراتور چاپ کشور

 

آلبوم عکس دیجیتال نوزادان و کودک

را همیشه از طرف پدران و مادران برای خاطرات زندگی خود و کودکانشان ثبت می کنیم و این یک داستان زیبای زندگی برای رشد و نمو کودک است

که ما نسخه های زیبایی را برای شما انجام خواهیم ، بیشتر هدف ما برای ساخت آلبوم عکس دیجیتال کودک ثبت تصاویر با دوربین های دیجیتال از دوران تولد تا حدودا چهار سالگی است

و آن ها را در آرشیو نگهداری کرده و سپس آلبوم دیجیتال را با چیدمانی ازبدو تولد تا سن موردنظر با طرح های بسیار زیبا و ماندگار میسازیم .

هزینه های آلبوم عکس دیجیتال چقدر است ؟

خب نمی توان اعلام دقیق هزینه کرد چون این کار بر اساس نظر شخصی شما طراحی می گردد که مثلا چند برگه باشد و نوع جنس کاغذ چاپ چه کیفیتی باشد ،

جنس خود آلبوم عکس از کدام دسته باشد ، هزینه های چسب و دوخت در سایز و مدل آلبوم های دیجیتال متفاوت است و در نتیجه ما رضایت مشتری را مد نظرداریم نه هزینه ،تخیفیات را برای شما اعمال می کنیم .

 

چگونگی خرید آلبوم عکس دیجیتال

آلبوم های دیجیتال ازجنس چرم مصنوعی و پارچه ترکیب شده و مجزا درابعاد و رنگبندی های زیبا و متفاوت در بازارموجود می باشند و شما می توانید سایز مورد نظررا برای عکس ها انتخاب کنید .

سایزهر برگ دو میل ضخامت دارد و این نوع جنس های کاملا ضخیم و مقاوم هستند که در هر صفحه چند لایه چسب موجود می باشد

و شما سفارشات خود را با نوع جنس مورد نظرو سایزدلخواه برای ما ثبت نموده و برای شما عزیزان پس از چاپ و صحافی ارسال می کنیم .

مراحل تولید آلبوم دیجیتال

طراحی : توسط گرافیست های حرفه ای انجام میگیرد .

چاپ : توسط پیشرفته ترین ماشین آلات با کیفیت رنگ تا 32 بیت و اچ دی در لابراتور ما صورت میگیرد .

صحافی : کاملا حرفه ای با چسب های قدرتمند و مخصوص و صدرصد ایتالیایی انجام می دهیم .

جلدسازی : با بهترین متریال و طراحی های انحصاری صورت خواهد گرفت .

برش آلبوم های عکس دیجیتال

برای جلوگیری از خراب شدن لبه های آلبوم و خم شدن از تکه های فلزی دورگرد یا تیز استفاده می نماییم و برش نهایی را انجام می دهیم .

برای انجام و ساخت انواع آلبوم عکس دیجیتال باید از دستگاه های تمام اتوماتیک ودیجیتال ایتالیایی فرایند چاپ و ساخت صحافی و جلدسازی صورت گیرید چون تفاوت میان دستگاه های چاپ معمولی و رنگی با چاپ ژورنال کاملا متفاوت است .

 

برای خرید فوری  آلبوم خام  در هر جای ایران باشی فقط با چند کلیک بریم این صفحه آلبوم خام  رو ببینیم

لیست قیمت آلبوم به ریال

 

لیست قمت آلبوم دیجیتال

لابراتور چاپ عکس کشور ،از جمله قدیمی ترین مجموعه های پرینت عکس در ایران درصدد ارائه بهترین خدمات دیجیتال در خدمت همراهان گرامی می باشد )
1 دیدگاه
در حال حاضر شما در وب سایت عضو نیستید