جذابترین آلبوم عروس سرمجلسی با جدیدترین چیدمان

آلبوم عروس سرمجلسی

توی مراکز چاپ آلبوم هایی با تنوع زیاد طراحی و فروخته میشه که اکثر اونا از نوع های معمولی و عامیانه ان ولی گاهی وقتا یه اتفاقات قشنگی که توی زندگیمون رخ میده دیگه برا ثبت پرخاطره ترین لحظه های شیرین باید همه چی رو خاص کنیم، پس یه دو دقیقه با من همراه باشین براتون کامل توضیح میدم.

تیم طراحی و تولید چاپ عکس چاپ کشور برای شاخه نباتای دوست داشتنی و خوشبخت چند ایده داره که اگه انجام بدین ما برای مجلستون یه آلبوم عروس سرمجلسی چه آلبوم دیجیتال چه اکلیلی توپ که مثل بمب به صدا دربیاد، می سازیم.

 

اول ایده ها رو میگم بعد توضیحات دقیقتر ساخت آلبوم رو .

شما بیایین توی دوران آشنایی تا زمانی که به مرحله عقد وعروسی میرسین از روزگار قشنگتون هر بار یه عکس با کیفیت و جذاب از خودتون چه به صورت سلفی و یا توسط اطرافیان و دوستان توی گوشی و سیستمتون ثبت و نگهداری کنین و تاریخ ها حتما یاداشت بشه فراموش نکنین ها.

حالا شب نامزدی هم ی سلفی یواشکی بگیرین و به مابقی عکسا اضافه کنین.

توی مراسم عقد هم حتما فراموش نشه و وارد مرحله عروسی شدین از لباسای خوشگلتون حتما عکسی ثبت کنین و تا ماشین عروس و کارت دعوت و تمامی مرحله ها رو یه دونه از هرکدوم عکس داشته باشین و قبل از شروع مهمانی تمامی عکس ها رو به مرکز چاپ عکس آنلاین کشور برسونین و ما با تمام تلاش و قدرتمون یه آلبوم شیک و ناب با بهترین کیفیت به صورت دیجیتال برای پخش توی مراسم میسازیم و توی چند دقیقه یه دوره از زندگیتونو خاطره سازی میکنیم و آلبوم سرمجلسی خاصو ماندگاری تقدیمتون میشه.

 

ساخت آلبوم عروس سرمجلسی

هرگونه تصاویری که ما براتون توی شبای به یادموندنی قبل از مراسم عروسی ثبت کنیم در صورتی که شما تمایل داشته باشین برا رونمایی از آلبومتون توی مراسم عروسی با درصدی افزایش قیمت به صورت کاملا حرفه ای و فوری آلبوم مورد نظرتونو با بالاترین کیفیت می سازیم و در زمان معین شده از طرف شما تحویلتون داده میشه.

آلبوم اکلیلی عروس سرمجلسی رو بهمراه عکسایی که دارین و حتی قابلیت چاپ عکس اکلیلی رو ما براتون در شرایط خاص به صورت فوری می سازیم و کمتر مراکزی توی ایران همچین کاری را کمتر از 24 ساعت انجام میدن اما تیم ما آمادگی انجام ساخت آلبوم عروس فوری، ساخت کیف آلبوم از نوع های مختلف و باب میل خودتون مثل کیف آلبوم سامسونت را دارن.

 

آلبوم عروس سرمجلسی حتما باید به سبک ایتالیایی و ژورنال باشه چون با آلبوم های معمولی کاملا متفاوت اند چه از نظر قیمتی و هم کیفیتی و هدف ما برا ساخت آلبوم فوری بخاطررفع دغدغه هایی از جمله ثبت لحظات یکی از شبای بزرگ و خاص زندگیتون هستش.

نتیجه گیری: ما برا رضایت و هدفمندی درمسیر خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز خدمات غیرحضوری پذیرش داریم و روز به روز درتلاشیم که اولین و شیکترین متد های دنیا رو در مرکز چاپ کشور تهران پیاده سازی کنیم و درزمان های محدود بتونیم بهترین کار رو همون موقع به شما تحویل بدیم.

با چاپ عکس فوری بریم عکس های مورد علاقه تونو خیلی سریع فقط بایک کلیک چاپ کنیم

 

بدون دیدگاه
در حال حاضر شما در وب سایت عضو نیستید