لیت

لیت چی هست؟

لیت های لیزری لابراتور کشور  از جنسی بنام پلکسی وچوب منحصرهستن که هرسبکی که خواستین رو میتونین خیلی راحت و لاکچری روی اونا طراحی کنین و به عنوان کادو به عزیزانتون تقدیم کنین اما برا انجام این کار مراحلی رو باید انجام بدین که اگه با من همراه بشین همه رو براتون توضیح میدم.

لیت

براهدیه دادن، سخته بخواین شیک و مخصوص ترین هدیه رو به راحتی انتخاب کنین و به دوست بدین اما مرکز چاپ عکس تهران بهترین راه برای کادو دادن رو به شما پیشنهاد می کنه و شما میتونین لیت طراحی شده رو  حتی به مهمونای یک جشن تولد و یاعروسی بعنوان یادگاری بدین.

سایز لیت ها: 10 * 15 / 10 * 20 / 13 * 18 / 16 * 21 / 20 * 25 / 20 * 30 و خیالتونو راحت کنم هرسایزی که شما بخوایین ما براتون می سازیم.

مراحل انجام ساخت لیت

خب برا این کار با مجموعه چاپ عکس آنلاین لابراتور کشور  شما می تونین رایگان چه حضوری و چه آنلاین مشاوره کنین و سپس درخواستتونو سفارش بدین،چطور؟

ابتدا محوریت باید مشخص بشه یعنی شما یه دونه لیت عکس برا هدیه دادن به دوستتون می خوایین یا تعداد بالا برای مهمونای یه مجلس عروسی وتولد و یا تبلیغات؟ سپس بعد اینکه مشخص کردین طرح، نوشته، عکس، تبلیغاتی و شماره تماس یا هرچیزی که مد نظر دارین رو برا مجموعه از طریق پیام رسان ها یا سایت آپلود می کنین و درخواست رو بصورتی که براتون توضیح دادم  ثبت می کنین و اگه احیانا نیاز بود با شما حتما تماس میگیریم.

لیت

 

گام بعدی پس ازارسال کردن اطلاعات به مجموعه ی ما درخواست شما رو براساس قیمت و ابعاد مورد نیاز در شیپ کاری قرارمیدیم و تمامی عکس و نوشته و … رو با دستگاه برش و حکاکی دستی و اتوماتیک به نام CNC روی چوب مخصوص و پلکسی برش میدیم و با کمترین زمان تحویلتون داده میشه.

شما حتی می تونین درکنار چاپ عکس برای تابلو که درمراسمات یا محل کار و خونه استفاده میشن از لیت عکس استفاده کنین و کاری ویژه و نو رو به عزیزانتون هدیه بدین.

لیت

لیت گیفت

توی این قسمت شما و یا دوستانی دیگه که برای تبلیغات می خواین می تونین اسم هر مهمون رو به ما بگین و ما بهمراه تصاویرگیفت لیت رو بسازیم و در پایان مهمونی و کار به مهمونا و مشتریان بدین البته برای کار که لوگوی کاری باید ثبت بشه و این نوعی ایده جذاب براتون هست.

لیت کارت

یه ایده دیگه برا اون دسته ازکارفرماهایی که دنبال کارت ویزیت مدرن و تک هستن دارم، شما به جای استفاده از کارت ویزیت هایی که جنس کاغذ ومقوا دارن می تونیم همون تبلیغاتتونو روی لیت پیاده سازی کنیم و شما اولین نفر باشین که بین همکارانتون تبلیغات رو خاص انجام دادین و دیگه نگران نباشید کارتتون تموم شد به چاپ کشور اطلاع بدین تا برندتونو تک کنه.

نتیجه گیری: شماتمامی فعالیت های موردنظرتونو ازجمله هدیه دادن، تشویق، تبلیغات و حتی کارت دعوت عروسی رو به تیم ما بسپارین وکاری لاکچری تقدیمتون میکنیم.

 

لابراتور چاپ عکس کشور ،از جمله قدیمی ترین مجموعه های پرینت عکس در ایران درصدد ارائه بهترین خدمات دیجیتال در خدمت همراهان گرامی می باشد )

با چاپ عکس فوری بریم عکس های مورد علاقه تونو خیلی سریع فقط بایک کلیک چاپ کنیم.

بدون دیدگاه
در حال حاضر شما در وب سایت عضو نیستید