پازل لیزری سرگرم کننده ای برای بالا رفتن سطح هوش

پازل چیست؟

پازل وسیله ایی هست که از خیلی وقت پیش ها بین مردم محبوب بوده و همه ی ما حداقل یک باربا پازل بازی کردیم.

بازی کردن با پازل علاوه بر اینکه بسیار سرگرم کنندس باعث بالا رفتن سطح هوش هم میشه که حتما به گوشتون خورده پزشکا و روانشناسا توصیه میکنن برای جلوگیری از پیر شدن مغزو فراموشی از بازی های فکری مثل پازل استفاده کنین.

امروزه پازل مدل های بسیار زیادی داره که تو اندازه،تعداد وجنس با هم فرق دارن که اگه برای خرید پازل به بازار رفته باشین میبینین که تنوع قیمتی بسیار زیاده.

 

پازل لیزری چیست؟

پازل لیزری نوعی پازل هست که برای ساخت اون عکس مورد نظر شما روی سطح خام چاپ میشه و بعد به وسیله دستگاه لیزری به یه پازل تبدیل میشه.

کیفیت چاپ روی پازل لیزری بسیار بالا هست و جنس اون هم عالیه که مقابل آسیب های احتمالی مقاومت بالایی داره.

مراحل ساخت پازل لیزری

در ابتدا شما عکس مورد نظر خودتون رو برای مرکز  چاپ عکس لابراتور کشور ارسال میکنید (توصیه میکنم که عکسی با کیفیت باشه) بعد با برنامه های فتوشاپ و ایلاستریتور ویرایش های لازم روی اون انجام میشه، سپس با دستگاه های چاپ، عکس شما با بهترین کیفیت و وضوع چاپ میکنیم.

در مرحله ی نخست عکس شمارو با اسپری چسب مخصوصی رو یه برد ضخیم میچسبونیم که به شکل یک تابلوعکس درمیاد وبعد با دستگاه اضافات عکس شما رو حذف میکنیم و با دستگاه پرس حرارتی عکس رو به طور کامل روی برد مقوایی محکم میکنیم.

 

 

بعد از پرس کردن، عکس شما با یه کاور براق پوشونده میشه که در برابر آسیب های احتمالی از اون محافظت کنه.

مرحله ی بعد اینه که عکس پرس شده روی برد، زیر دستگاه برش لیزری میره و ما فایل درست شده ی پازل رو برای دستگاه ارسال میکنیم این بخش از تولید، کاری بسیار تخصصی هست تا این حد که اگه فشار و دما یه کم جا به جا بشه توی پازل سوختگی ایجاد میکنه به این دلیل تو چاپ کشور تهران تو هربخش ازتولید، متخصصان مجرب کارمیکنن که خیال شما ازبابت تولید بی نقص راحت باشه.

حین برش پازل، تهویه درون دستگاه لیزری دائما در حال کارکردن وتغییرهواست که گرمای بیش ازحد باعث خرابی پازل نشه.

 

 

 

بعد از بیرون اومدن پازل از دستگاه، کاور روی اون برداشته میشه و ازسالم بودن و کیفیت برش اطمینان حاصل میشه چون تیم چاپ عکس آنلاین تهران از ارزش عکسای شما با خبر هستن و درتلاشن که بهترین وعالیترین کالا رو برای شما ارسال کنن که شاهد رضایت شما ازاون باشن.

در نتیجه اگه به یه وسیله ی سرگرم کننده لازم دارید و میخواهید عکس خودتون به پازل لیزری تبدیل بشه یا هدیه ای به دوستاتون بدین، پیشنهاد می کنم عکسی با کیفیت برا ما ارسال کنین و به هر سبکی از جمله تابلو عکس پازلی، لیت، حکاکی روی شاسی از نوع پازل، آلبوم سرمجلسی به سبک پازل و هرنوع حرکتی که مد نظرتون باشه رو در مرکز چاپ عکس تهران با متد های بروز چاپ میکنیم.

 

با چاپ عکس فوری بریم عکس های مورد علاقه تونو خیلی سریع فقط بایک کلیک چاپ کنیم.

 

بدون دیدگاه
در حال حاضر شما در وب سایت عضو نیستید