چاپ بنر فوری و بهترین نوع جوهر در چاپ بنر

چاپ بنر

ما میدونیم که برااطلاع رسانی مناسبت ها، جلسات و تبلیغات، ازکوچک ترین حرفه تا بزرگترین مشاغل رو توسط بنرها به اطلاع عموم میرسونیم و این یکی ازبهترین راه مطلع کردن مردم درزمینه های مختلف است.

گذشته برای انجام فعالیت های بالا ازسبکهای متنوعی همانند: دیوارنویسی، خطاطی روی پارچه هایی با ابعاد مختلف و دیگرراه ها شغل و یا خبری را اطلاع رسانی میکردن اما امروزه با ظهور صنعت چاپ، طراحی بنر تغییر کرد مثلا: چاپ بنر، چاپ مجله، چاپ آلبوم دیجیتال، چاپ عکس روی شاسی، چاپ بروی گیفت و چاپ جاسوییچی که هرکدام درجاهای مناسب کاربرد بینظیری دارن.

 

 

 

با تغییرات تیکتاک ویژه درسیستماتیک چاپخونه ها بنر موردنظرتونو با بهترین کیفیت و رزولیشن درکمترین ترین زمان چاپ میشه.

دسته بندی بنر ها

برای شما مطالعه کنندگان این مقاله عرض میکنم که بنرها اقسام مختلفی دارن و هرکدوم درجای ومکان خود نقش بسزایی دارن مثلا: برای ترحیم از بنر های مشکی، برای تبلیغات از رنگ های سفید با ترکیبات مختلف رنگ ها استفاده میشود، برای مجالس عروسی و زیارتی از بنرهایی با رنگ های شاد استفاده میکنن.

بنرها به دو قسمت توی چاپ تقسیم میشن دسته اول چاپ بنر فوری و دسته دوم چاپ بنر زمان دار.

 

 

چاپ بنر فوری

به بنرایی که از قبل توی چاپ خونه ها مثل چاپ عکس آنلاین تهران که همیشه انواع بنرها برای مناسبت ها آماده هستن و فقط اسم و مشخصات رو روی بنر مینویسن و تحویل مشتری میدن، چاپ بنر فوری گفته میشه.

چاپ بنر زمان دار

به بنرایی که مثل تبلیغات ویا ترحیمایی که نیاز به قرار دادن عکس های مورد نظر از جمله تصاویر شخصی که فوت شده یا تبلیغی که مربوط به حرفه ای باشه رو به علت طراحی و سپس قرار گرفتن در شیپ چاپ، چاپ بنر زمان دار گفته میشه.

چاپ بنر انحصاری

اگه شما میخوایین تخصص خودتونو معرفی کنین بهتره قبل از چاپ کارت ویزیت، چاپ بنر، چاپ مجله و ماگ یا چاپ عکس روی لیوان با تیم حرفه ای چاپ عکس فوری چاپ کشور به صورت کاملا رایگان مشاوره کنین و سپس به صورت اینترنتی شما درخواست و عکس های مورد نظرتون رو از طریق سایت یا پیام رسان ها ثبت میکنین و ما طبق نظرات شما کاملا انحصاری و خاص بنرتون رو طراحی و با بهترین کیفیت چاپ میکنیم.

 

 

بهترین نوع جوهر درچاپ بنر

مرکز چاپ عکس چاپ کشور  برای جلوگیری از صدمه و ضرر به بدن استفاده کنندگان و همکاران چاپ خونه از جوهر های گیاهی در آن به کار میبرن که خود سبب میشه که رنگ نوشته ها بعد از مدتی پاک نشه.

چاپ بنرفلکسی

برا تبلیغات روی شاسی که سر در شرکت ها و حتی کسبه های کوچیک نصب می کنن باید از بنر فلکسی استفاده بشه، چرا؟چون این نوع بنر روی شاسی های مستطیلی، دایره ای و مربعی پرس میشن و داخل این شاسی ها رو با نورهای مهتابی روشن میکنن تا نوشته ها کاملا مشخص و بازتاب خوبی از فاصله دور داشته باشن.

نتیجه میگیریم که بهترین نوع تبلیغات در سطح شهری و کشوری استفاده از بنرهای مختلف با کیفیت های عالی، جهت افزایش فروش محصولات شما میشه.

بدون دیدگاه
در حال حاضر شما در وب سایت عضو نیستید