چاپ عکس آلبوم ژورنال و کاربرد های آن

چاپ عکس آلبوم ژورنال

آلبوم ژورنال یکی از زیرمجموعه های آلبوم دیجیتال هست.

چاپ عکس آلبوم دیجیتال سه نوع داره نوع اول آلبوم ژورناله که پشت و رو چاپه و جنس اون از کاغذ گلاسه هست که هم مقاومه و هم موقع دست گرفتن حس خوبی به آدم میده، جنس جلدش هم از مقوای ضخیمه که بسیار منعطف هم هست.

نوع دوم فوتوبوک نام داره که از صحفات نازکی تشکیل شده و توسط  چسب گرم و جلد نرم در کنار یک دیگر یک آلبوم به سبک کتاب یا مجله ساخته میشه.

نوع سوم اسمش آلبوم نفیس هست که برعکس نوع دوم از صفحات ضخیمی تشکیل میشه و جنس جلدش هم بسیار سفت و خشکه و هدف از این کار برای نگه داری از خاطرات شماست.

اما قصد من اینه که تو این مطلب،آلبوم ژورنال رو براتون توضیح بدم پس تا پایان این مقاله با من همراه باشین.

 

اصالت آلبوم ژورنال به ایتالیا برمیگرده و اولین جایی که آلبوم ژورنال رو تولید شد، کشور ایتالیا هستش.

بنیاد آلبوم ژورنال بصورت مجله هست و سپس بعد از گذشت زمان شاخ و برگ هایی به خود گرفت و کاربرد های مختلفی پیدا کرد.

 

کاربرد های آلبوم ژورنال

شما میتونید عکسایی رو که مربوط به مجالس خاص مانند تولد و همچنین یک زمان به یاد موندنی مانند عروسی رو بصورت یه آلبوم کاملا خاص از نوع نفیس که همون آلبوم ژورنال عروس نام داره، داشته باشین.

 

حتی شما میتونین روی جلد آلبوم روهرگونه عکس دلخواهتون رو با کیفیت بالا چاپ کنید و پس ازسالها میتونین با مشاهده تصاویر گذری به زمان گذشته کنید، از دیدنش لذت ببرید، بیشترین کاربرد این نوع آلبوم استفاده برای عکسایی هستش که در مجالس شاد ثبت میشه، این به تنهایی از پرطرفدار ترین آلبوم های ژورنال دیجیتال است.

کاربرد بعدی این آلبوم اینه که شما میتونید از اون به عنوان کاتالوگ تبلیغاتی استفاده کنید و عکسای نمونه اجناس تولید شدتون رو با کیفیت بالا تو اون چاپ کنید و در دسترس مشتری قرار بدین، و این بزرگترین راه برای تبلیغات شما در بازارتجاری است.

از دیگر کاربرد های آلبوم ژورنال ساخت مجله های آموزشی و گزارشی عمومی و خصوصی هر شرکت هست که با انجام این کار فعالیت های خودتونو بصورت ماهانه به اطلاع عموم میرسونید.

 

چگونگی ساخت آلبوم ژورنال

تیم چاپ عکس آنلاین لابراتور کشور با بهره مندی از دستگاه های کاملا اتوماتیک و حرفه ای تصاویر شما رو بصورت اینترنتی و یا حضوری دریافت می کنه و  توسط همکاران طراح در صورت نیاز طراحی روی تصاویر صورت میگیره و با کاغذهای گلاسه چون بیشترین کاربرد روی توی صنعت چاپ عکس ژورنالی دارن و قابلیت پشت و رو چاپ کردن رو دارا هستن توسط دستگاه ها چاپ می کنن و با قرار دادن کنارهمدیگه مجله ای از اطلاعات بهمراه تصاویر براتون می سازن و روی برگه ها رو هم برای براق بودن یا ماتی کار از سلفون خاص استفاده میکنن و در اختیار مشتریان عزیز قرارداده میشه.

نتیجه : شما با مراجعه به چاپ عکس تهران تمامی فعالیت های چاپی رو در اصرع وقت به صورت حرفه ای تحویل بگیرید.

با چاپ عکس فوری بریم عکس های مورد علاقه تونو خیلی سریع فقط بایک کلیک چاپ کنیم.

 

بدون دیدگاه
در حال حاضر شما در وب سایت عضو نیستید