چاپ عکس شاین یا اکلیلی ایده ال برای مناسبت های خاص و ویژه

چاپ عکس شاین چیه

شاین در لغت به معنای پرتو و برق و درخشندگی و…هستش.

اما در خصوص چاپ عکس شاین یعنی چاپ عکس هایی که درخشندگی و زیبایی خاص خودشو داره.

در این حیث میتونیم روکنیم به عکس های اکلیلی و صنعت چاپ اونا که چاپ عکس شاین مکملی ازاین چاپ عکس اکلیلیه.

 

چاپ عکس اکلیلی

در چاپ عکس اکلیلی اکلیل را که ذرات درخشنده و زیباییه به همراه چسب های نرم و خشک روی عکس ریخته میشه که دراین نوع چاپ از کاغذ های گلاسه که دوام بالایی دارن استفاده میشه و پس از ریختن اکلیل دوام و استحکام کاغذ چند برابر میشه.

به دلیل هزینه بالای این نوع عکس  زیاد مورد استفاده عموم قرار نمیگیره و چاپ اونا هم از 10 تا شروع میشه در چاپ عکس های اکلیلی هر چه زمینه  تیره تر باشه اکلیل ها درخشندگی خاصی پیدا میکنن و زیبایی بیشتری دارن که این امر بسته به سلیقه شماس.

چاپ عکس انواع مختلفی داره مثل چاپ عکس سیلک و لاستر و براق و پریل و متالیک وکریستالی و.. چاپ عکس شاین از زیباترین و لاکچری ترین نوع عکس هاست و بیشتر در ساخت البوم های عروسی استفاده میشه که بسیار منحصر به فرد و پر مخاطبه.

در چاپ عکس اکلیلی زمان و هزینه صرف شده نسبت به طرح ونوع کارو سایز و کیفیت واون متفاوته  و ساخت البوم عکس اکلیلی گرون قیمت تر از سایر البوم های عروسیه ولی در عین حال جذابیت خیره کننده ای رو در خودش داره.

 

اهمیت انتخاب نوع کاغذ چاپ عکس

در چاپ عکس نوع کاغذ اهمیت بسیاری داره  در چاپ عکس اکلیلی و شاین از کاغذ های گلاسه و یا لمینت اکلیلی استفاده میشه که محافظت و استحکام بالایی رو داشته باشه.

برای چاپ عکس آنلاین خوب باید کاغذی خوب و با کیفیت انتخاب کنیم و نباید از هر کاغذ ارزون قیمتی که در بازار یافت میشه استفاده کرد چون عدم رعایت این نکته باعث میشه از زیبایی کار ما کاسته بشه.

ما انواع مختلفی از کاغذ های عکاسی داریم که هر کدوم تفاوت هایی هم با هم دارن و از نظر قیمت چاپ عکس هم متغیر هستن. شاید بگیم که کاغذ تنها خمیر چوب مسطحی هستش ولی در نگاهی دیگه متوجه میشیم که علم و فناوری گسترده ای رو در خودش جای داده.

اگه بخوایم عکس رو به سرعت بیشتری چاپ کنیم کاغذ های براق و نیمه براق گزینه خوبی برای این کارن و میتونن بسیار زیبا باشن.

 

خصوصیات انواع دیگر کاغذ های چاپ عکس

در چاپ عکس های مات یا لاستر انعکاس نور بسیار کمه و در صنعت چاپ عکی پرسنلی و یا چاپ عکس روی شاسی استفاده میشه و در چاپ عکس سیلک هنگام لمس زبری و بافتش لمس میشه و کیفیت این نوع کاغذ بسیار بالاس و در کاغذ های پریل میتونیم بگیم که از کاغذ های حرفه ای در عکاسی هستش.

بطور کلی کاغذ های زیادی در دنیا وجود داره ولی چاپ عکس الکلیلی و شاین در مقایسه با سایرین جذابیت بیشتری داره و با درخشندگی و تلالو خیره کننده ذرات ریز درخشنده خود بسیار خاص هستش.

آلبوم اکلیلی چگونه ساخته می شود ؟

قبل از اینکه بخوام براتون در مورد آلبوم اکلیلی و چاپ عکس اکلیلی توضیح بدم دوست دارم یک کوچولو درمورد خود اکلیل بهتون بگم ، اکلیل از ذرات درخشنده و حتی گاهی شیشه ای از نوع پلاستیک ساخته می شه

و کاربرد این محصول فقط ایجاد درخشش روی وسیله یا صورت برای زیبایی و سیقلی نمودن درهنگام واکنش نورهست و اکلیل غیرقابل بازیافت توی طبیعته پس کمتر استفاده کنیم.

آلبوم اکلیلی به خودی خود وجود نداره بلکه طبق فرآیندی شیمیایی وتوسط دستگاه های مخصوص پردازش مواد ریزپودرشده یا همون اکلیل با ترکیباتی مانند چسب نرم و خشک روی سطح آلبوم رو میپوشونه

وبعد از قرارگرفتن دردستگاه های خنک کننده و پرس، آلبوم ساده به آلبوم اکلیلی تبدیل میشه و قیمت این محصول نسبت به بقیه ی آلبوم های عکس گرونترهستش اما درمقابل بهترین دفترچه برای خاطراتتون رو تهیه می کنین.

 

برای چاپ عکس اکلیلی تقریبامراحل آلبوم اکلیلی باید طی بشه اما یه کوچولو فرق داره که اونم برای زمانیه که هنگام عکاسی هرچه دیاف دوربین باز باشه و نوربه نسبت کم وملایم ترتنظیم بشه

به اصطلاح تیره تر، قدرت پردازش اکلیل روی عکس برای درخشش بهترتصویرمناسب تروزیباست وشما چاپ عکس برای آلبوم اکلیلی رو باید به مراکزی که دارای دستگاه های مورد نظرهست بسپارید.

لابراتورچاپ عکس آنلاین تهران با افتخارسفارش آنلاین آلبوم عروس اکلیلی رو توسایزهای 40 * 80 /40  * 60 / 30 * 60 یا راحتتون کنم هر سایزی که شما بخوایین براتون بدون حتی نیاز به حضور درآتلیه چاپ و درب محل چه شهرستان و چه تهران باشین تحویل میدیم.

 

جنس برگه های آلبوم اکلیلی ازچیست؟

کاغذ چاپ همیشه طبق مقالات قبل که توضیح دادم انواع مختلفی داره ازجمله :کاغذ چاپ متالیک، کاغذ چاپ سیلک ومدل های دیگه هم موجوده

اما برا چاپ آلبوم اکلیلی باید از جنس لمینت اکلیلی برا محافظت و پوشش سطوح عکسهای اکلیلی یا آلبوم اکلیلی استفاده بشه چون بغیرازمحافظ بودن دوام تصویر روچندین برابرافزایش میده چه در مقابل نورچه در معرض صدمه.

 

آلبوم عروس سرمجلسی شاین

ساخت آلبوم عروس اکلیلی یا آلبوم دیجیتال عروس از لوکس و لاکچریترین چاپ های پرمخاطبه وهرکدوم زمان زیادی میبرن

که درصورتی اگر بعداز تصمیم گیری های عروس و دوماد در دقیقه نود برای ساخت آلبوم وچاپ عکس اکلیلی یا دیجیتال که به اصطلاح آلبوم عروس فوری هم گفته میشه رو برا شب عروسی بگیرن،

برای چاپ وساخت این کار24 ساعته توسط تیم چاپ عکس آنلاین تهران با اضافه شدن مبلغ بیست هزارتومان به قرارداد برای شما میسازیم وسپس چاپ و تحویل میدیم، لازم به ذکره که اینگونه چاپ با چاپ ژورنال تفاوت داره.

کیف آلبوم برای آلبوم اکلیلی

قیمت کیف سامسونت آلبوم عروس، آلبوم دیجیتال و آلبوم اکلیلی براساس طرح، نوع وکیفیت آن متغییرهست و حتی اگه طرح و شماتیک شخصی و خاصی مدنظر شما باشه کافیه درخواست بدین

تا همون طرحتونو با کیفیت بالا درمدت زمان محدودبسازیم و اما قیمت کیف باطرح انحصاری به نسبت بقیه مقداری بالاتره اما چاپ عکس آنلاین تهران برای شما مشتریان عزیزو شاخه نباتای محترم درچاپ عکس قیمت خوب و تخفیف ویژه در نظر گرفته.

 

لابراتور چاپ عکس کشور ،از جمله قدیمی ترین مجموعه های پرینت عکس در ایران درصدد ارائه بهترین خدمات دیجیتال در خدمت همراهان گرامی می باشد )

با چاپ عکس فوری بریم عکس های مورد علاقه تونو خیلی سریع فقط بایک کلیک چاپ کنیم.

 

 

نویسنده : شهریار کردی
بدون دیدگاه
در حال حاضر شما در وب سایت عضو نیستید