چاپ عکس شاین یا اکلیلی ایده ال برای مناسبت های خاص و ویژه

چاپ عکس شاین چیه

شاین در لغت به معنای پرتو و برق و درخشندگی و…هستش.

اما در خصوص چاپ عکس شاین یعنی چاپ عکس هایی که درخشندگی و زیبایی خاص خودشو داره.

در این حیث میتونیم روکنیم به عکس های اکلیلی و صنعت چاپ اونا که چاپ عکس شاین مکملی ازاین چاپ عکس اکلیلیه.

 

چاپ عکس اکلیلی ..

در چاپ عکس اکلیلی اکلیل را که ذرات درخشنده و زیباییه به همراه چسب های نرم و خشک روی عکس ریخته میشه که دراین نوع چاپ از کاغذ های گلاسه که دوام بالایی دارن استفاده میشه و پس از ریختن اکلیل دوام و استحکام کاغذ چند برابر میشه.

به دلیل هزینه بالای این نوع عکس  زیاد مورد استفاده عموم قرار نمیگیره و چاپ اونا هم از 10 تا شروع میشه در چاپ عکس های اکلیلی هر چه زمینه  تیره تر باشه اکلیل ها درخشندگی خاصی پیدا میکنن و زیبایی بیشتری دارن که این امر بسته به سلیقه شماس.

چاپ عکس انواع مختلفی داره مثل چاپ عکس سیلک و لاستر و براق و پریل و متالیک وکریستالی و.. چاپ عکس شاین از زیباترین و لاکچری ترین نوع عکس هاست و بیشتر در ساخت البوم های عروسی استفاده میشه که بسیار منحصر به فرد و پر مخاطبه.

در چاپ عکس اکلیلی زمان و هزینه صرف شده نسبت به طرح ونوع کارو سایز و کیفیت واون متفاوته  و ساخت البوم عکس اکلیلی گرون قیمت تر از سایر البوم های عروسیه ولی در عین حال جذابیت خیره کننده ای رو در خودش داره.

 

اهمیت انتخاب نوع کاغذ چاپ عکس

در چاپ عکس نوع کاغذ اهمیت بسیاری داره  در چاپ عکس اکلیلی و شاین از کاغذ های گلاسه و یا لمینت اکلیلی استفاده میشه که محافظت و استحکام بالایی رو داشته باشه.

برای چاپ عکس آنلاین خوب باید کاغذی خوب و با کیفیت انتخاب کنیم و نباید از هر کاغذ ارزون قیمتی که در بازار یافت میشه استفاده کرد چون عدم رعایت این نکته باعث میشه از زیبایی کار ما کاسته بشه.

ما انواع مختلفی از کاغذ های عکاسی داریم که هر کدوم تفاوت هایی هم با هم دارن و از نظر قیمت چاپ عکس هم متغیر هستن. شاید بگیم که کاغذ تنها خمیر چوب مسطحی هستش ولی در نگاهی دیگه متوجه میشیم که علم و فناوری گسترده ای رو در خودش جای داده.

اگه بخوایم عکس رو به سرعت بیشتری چاپ کنیم کاغذ های براق و نیمه براق گزینه خوبی برای این کارن و میتونن بسیار زیبا باشن.

 

خصوصیات انواع دیگر کاغذ های چاپ عکس

در چاپ عکس های مات یا لاستر انعکاس نور بسیار کمه و در صنعت چاپ عکی پرسنلی و یا چاپ عکس روی شاسی استفاده میشه و در چاپ عکس سیلک هنگام لمس زبری و بافتش لمس میشه و کیفیت این نوع کاغذ بسیار بالاس و در کاغذ های پریل میتونیم بگیم که از کاغذ های حرفه ای در عکاسی هستش.

بطور کلی کاغذ های زیادی در دنیا وجود داره ولی چاپ عکس الکلیلی و شاین در مقایسه با سایرین جذابیت بیشتری داره و با درخشندگی و تلالو خیره کننده ذرات ریز درخشنده خود بسیار خاص هستش.

لابراتور چاپ عکس کشور ،از جمله قدیمی ترین مجموعه های پرینت عکس در ایران درصدد ارائه بهترین خدمات دیجیتال در خدمت همراهان گرامی می باشد )

با چاپ عکس فوری بریم عکس های مورد علاقه تونو خیلی سریع فقط بایک کلیک چاپ کنیم.

 

 

نویسنده : شهریار کردی
بدون دیدگاه
در حال حاضر شما در وب سایت عضو نیستید